İlayda Topal Kimdir, Kaç Yaşında? Sosyal Medya Fenomeni İlayda Topal Hakkında Detaylar

Dilan Polat ve Engin Polat’ın kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanmasının ardından dosyaya farklı fenomenler de dahil oldu. Gazeteci Murat Ağırel’in haberine göre, Polat davasına dahil edilen kişilere yurtdışı yasağı kondu. İlayda Topal ve Tolunay Topal da o isimler arasında yer aldı. İlayda Topal’ın kim olduğu ise merak konusu oldu.

İlayda Topal Kimdir?

İlayda Topal, sosyal medyayı aktif kullanan fenomenlerden birisidir. Dilan Polat davasının ardından İlayda Topal hakkında da yurtdışı çıkış yasağı kararı alınmıştır. İlayda Topal, Tolunay Topal ile evlidir. 

İlayda Topal, aslen Erzincanlı olup İstanbul Bahçeşehir doğumludur.

İlayda Topal Kaç Yaşında?

İlayda Topal, 29 yaşındadır. Sosyal medya hesabındaki ilk paylaşımını ise 2018 yılında yapmıştır. İlişkiler, güzellik, moda gibi alanlarda paylaşım yapacağını duyuran isim, kısa sürede içerisinde kendi kozmetik markasını kurmuştur.

İlayda Topal’ın Mesleği Nedir?

İlayda Topal, sosyal medya fenomenidir. Instagram’da ‘İleyda Topal’ adıyla paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca ‘İleida Cosmetics’ adında bir kozmetik markası da bulunmaktadır. Haziran ayında ilk kez duyurusu yapılan bu kozmetik markasının birkaç farklı ürünü bulunmaktadır.

İlayda Topal’ın yaklaşık 600 bin takipçisi bulunuyor.

Topal’ın profilinde ise toplamda 97 paylaşım bulunuyor. Eylül, Ekim, Kasım aylarında diğer sosyal medya fenomenleri gibi birçok ‘link verdiği’ ancak profilinde yalnızca Ağustos ve Ekim aylarından birer fotoğraf olduğu gözlerden kaçmıyor.

İlayda Topal, 2015 yılında Tolunay Topal ile evlenmiştir.

Çiftin iki çocuğunun olduğu bilinmektedir. İlayda Topal ve Tolunay Topal çiftinin Dilan Polat’ın güzellik merkezlerinin Bahçeşehir şubesini yönettiği söylenmektedir. Ancak İlayda Topal’ın profilinde bu bilgiyi doğrulayacak herhangi bir paylaşım bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir